درباره ما

داروخانه آنلاین آسپرین وابسته به داروخانه دکتر ضامن میلانی و تحت نظارت خانم دکتر فرناز ضامن میلانی می باشد.

داروخانه ما در مرداد ماه سال 1399 در شهر تبریز تاسیس شد و در طول زمان و به ویژه به علت شیوع ویروس کرونا، روز به روز بیشتر لزوم ایجاد بستری آنلاین، برای دسترسی مراجعان به خدمات دارویی و بهداشتی و مشاوره ای داروخانه احساس شد. تا اینکه در اواسط سال 1401 اقدام به راه اندازی وب سایت داروخانه آنلاین آسپرین کردیم تا بتوانیم خدماتی شایسته و درخور کاربرانمان ارایه دهیم.

قطعاً ما قصد ارائه و فروش دارو به صورت آنلاین را نداریم، زیرا دارو حتماً باید با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی (دکتر داروساز) در داروخانه ارایه شود. اما با راه اندازی این وب سایت امیدواریم تا کاربران محترم، قبل از حضور در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و بدون دغدغه، اقلام مورد نیاز خود را بررسی، مقایسه و انتخاب نمایند و سپس با صرف وقت و هزینه کمتری احتیاجات مورد نیاز خود از را داروخانه تهیه نمایند.

پس ما طبق روال عادی در داروخانه دکترضامن میلانی در شهر تبریز، خیابان آزادی، نرسیده به لاله زار در خدمت شما هستیم، اما اگر به نوع امروزی تر خرید علاقه مندید تا بتوانید از هر جای دنیا با ما در ارتباط باشید و از هر جای ایران از ما خرید کنید، به داروخانه آنلاین آسپرین خوش آمدید.